Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu
Forum związane głównie z pracą w zawodzie rybaka i pokrewnych oraz rozwojem strony. Zapraszam na stronę główną: www.rybactwo.republika.pl
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
SZUKAM PRACY JAKO RYBAK

Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Szukam pracy - oferty Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mariusz266
Gość

Post SZUKAM PRACY JAKO RYBAK
Jestem rybakiem z czteroletnim doswiadczeniem . Pracowalem w Polsce i zagranica. Posiadam wszystkie dokumenty. Jestem w stanie podjac prace od zaraz. Prosze o pomoc.
Pią 18:01, 24 Sie 07
mariusz266
Gość

Post
moj numer telefonu 669950245.
Pią 20:49, 31 Sie 07
HM Serwis
Gość

Post praca na kutrze
kraj: Holandia, Kapelle
stanowisko: PRACA NA KUTRZE z jęz. angielskim

Zakres obowiązków: połów ostryg oraz innych skorupiaków na kutrze, czyszczenie, przygotowanie do sprzedaży, noszenie skrzynek
Wymagania:
tężyzna fizyczna
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Oferujemy:
wynagrodzenie netto na początek: 5,75 Euro / godz.
darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
długookresowy kontrakt od poniedziałku 22 sierpnia

Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt oraz przesłanie CV ze zdjęciem na adres [link widoczny dla zalogowanych] , w temacie wiadomości proszę wpisać: praca na kutrze

HM Serwis, nr licencjii 6680
Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax 91 484 0754, 509 824 805
[link widoczny dla zalogowanych]
Pią 14:35, 19 Sie 11
Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Szukam pracy - oferty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach