Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu
Forum związane głównie z pracą w zawodzie rybaka i pokrewnych oraz rozwojem strony. Zapraszam na stronę główną: www.rybactwo.republika.pl
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Praca dla Rybaków w Holandii

Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Katarzyna Barczuk
Gość

Post Praca dla Rybaków w Holandii
Agencja Pracy Tymczasowej Work Service International Sp. z o. o. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Przetwórstwa Rybnego

Miejsce pracy: Holandia
Zakres obowiązków:
- filetowanie i ościowanie ryb

Wymagania
• doświadczenie w filetowaniu i ościowaniu ryb
• wykształcenie zawodowe
• doświadczenie w przemyśle mięsnym lub rybnym
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (2500-3000zł netto)oraz umowę o pracę.
Zainetersowanych proszę o kontakt
1. telefoniczny - Katarzyna Tomiczek 508 000 882 lub
2. mailowy - [link widoczny dla zalogowanych]
Pon 9:28, 11 Paź 10
arci 619@interia.pl
Gość

Post praca dla rybakow HOLANDIA
WITAM JESTEM STARSZYM RYBAKIEM ..KOLOBRZEG ,PRACY NA MORZU -15 LAT.,PRACOWALEM NA JEDNOSTKACH TRALOWYCH, SIATKI STAWNE ,WPOLSCE PRACA WISLANDI POLOW -ISA,DORSZ ,HOLANDI..POLOW - TONGA, NIEMCY-KREWETKI.OSTATNIM MIEJSCEM PRACY ANGLIA MIASTO SLOUGH...PRZY OBROBCE RYB . PRACA W ZALOGACH MIESZANYCH ,DOKUMENTY WAZNE ST.RYBAK,MARYNARZ WACHT,ML.MOTORZYSTA OKRET.. JEZYK SLABO ALE NIE BYLO PROBLEMOW W KONTAKTACH..KONTAKT-943531346 KOM -883439562 POZDRAWLAM ARNOLD DROBEK ....KOLOBRZEG
Czw 17:40, 14 Paź 10
Gość

Post ostrzegam!!!
Pani Katarzyna waluje ludzi na holandii,kilku znajomych nacielo sie na nią,praca na bimerach,orka za 1000euro,a jak sie zwalniasz to niedostajesz zaleglej wyplaty.niedajcie sie wychujac.walcie na norwegie.pozdro st.rybak
Pią 18:55, 19 Sie 11
kestrel
Gość

Post Norwegia
Poszukuje pracy jako rybak.Posiadam doswiadczenie jak i niezbedne kursy , swiadectwa.Prosze o jakiekolwiek namiary na Norwegie lub Holandie (pani Kasi jednak podziekuje).Pozdrawiam. e-mail; [link widoczny dla zalogowanych]
Czw 11:23, 06 Paź 11
Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach