Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu
Forum związane głównie z pracą w zawodzie rybaka i pokrewnych oraz rozwojem strony. Zapraszam na stronę główną: www.rybactwo.republika.pl
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Młodszy oficer portu - Gdynia

Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
emessch
Dodaje oferty i sprzątam spam

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrocław

Post Młodszy oficer portu - Gdynia
Urząd Morski w Gdyni poszukuje kandydatów na stanowisko:
młodszego oficera portu w Kapitanacie Portu Gdańsk

Liczba lub wymiar etatu: 1/1

Główne obowiązki:
- kontrola stanu nabrzeży i urządzeń cumowniczych w porcie,
- nadzór nad bezpieczeństwem żeglugi oraz ruchem statków w porcie na redzie i w pozostałych administrowanych akwenach,
- kontrola przestrzegania obowiązków nałożonych przez przepisy portowe,
- kontrola dokumentów okrętowych i dokumentów kwalifikujących załogę statków w zakresie upoważnień Kapitanatu Portu,
- prowadzenie wstępnych dochodzeń w sprawach wypadków morskich i zanieczyszczeń wód portowych,
- inne zadania zlecone przez kapitana portu wynikające z zakresu działania Kapitanatu Portu, zgodne z profilem zatrudnienia.

Wykształcenie:
średnie

Wymagania konieczne:
- kurs operatora systemu VTS,
- znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi komputera.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
- oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- życiorys i list motywacyjny,

Dokumenty należy składać w terminie do: 15-09-2007
pod adresem:
Urząd Morski w Gdyni
Wydział Spraw Pracowniczych
ul. Chrzanowskiego 10
81-338 Gdynia

Inne informacje:
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. (058) 343-05-10 lub 343-06-10.
Pon 16:30, 03 Wrz 07 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach