Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu
Forum związane głównie z pracą w zawodzie rybaka i pokrewnych oraz rozwojem strony. Zapraszam na stronę główną: www.rybactwo.republika.pl
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Fileciarz ryb

Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
W&BS
Gość

Post Fileciarz ryb
Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych poszukuje dla swojego klienta, pracowników na stanowisko:

BELGIA

Opis stanowiska pracy:
Praca w Belgii przy filetowaniu ryb (tuńczyk, sola, dorsz). Praca w niskich temperaturach.

Wymagania wobec kandydatów:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dokładność i precyzja w pracy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełny etat plus nadgodziny,
- Zapewniamy mieszkanie oraz polskojęzyczną osobę jako wsparcie,
- Umowy, zawierające warunki kontraktu, są podpisywane przed wyjazdem w Polsce,
- Kontrakt na pół roku z możliwością przedłużenia.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1707/1b
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem w załączonym pliku, na adres e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
w temacie maila prosimy o wpisanie FILECIARZ

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Śro 11:56, 18 Cze 08
emessch
Dodaje oferty i sprzątam spam

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrocław

Post
Dziękujemy za zamieszczenie oferty.
Śro 21:11, 18 Cze 08 Zobacz profil autora
pektusa

Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1

Post
witam, mam pytanie dotyczące opieki zdrowotnej- czy dostajemy pełne ubezpieczenie i opiekę medyczną w miejscu pracy
Pią 16:22, 13 Mar 09 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach