Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu
Forum związane głównie z pracą w zawodzie rybaka i pokrewnych oraz rozwojem strony. Zapraszam na stronę główną: www.rybactwo.republika.pl
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Rybak - Francja

 
Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Rybak - Francja
Autor Wiadomość
emessch
Dodaje oferty i sprzątam spam



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrocław

Post Rybak - Francja
Urzędu Pracy w Lubaniu we współpracy z europejskimi służbami zatrudnienia (Eures)
poszukuje pracownika na stanowisko:

- Rybak na statku rybackim
- Mechanik na statku rybackim

Miejsce pracy: Francja

kontakt telefoniczny: 075 722 35 19 wew. 260
Pią 12:47, 31 Sie 07 Zobacz profil autora
chodyniatka@o2.pl''
Gość






Post Re: Rybak - Francja
-




Witam pracowałem na na statkach rybackich 7 lat i mam doświadczenie z wydawaniem haczyków ,netów,takli i trału .za to słabiej znam język Angielski .Pochodzę z Ustki gdzie pływałem na kutrach rybackich .Obecnie podjąłem prace na lądzie po nie waż zostało mało jednostek.Posiadam certyfikaty ważne te kie jak ŚWIADECTWO PRZESZKOLENIA W ZAKRESIE OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ STOPIEŃ PODSTAWOWY INDYWIDUALNYCH TECHNIK RATUNKOWYCH WAŻNE DO 2013 ORAZ MEDICAL CERTIFICATE WAŻNY DO 29 02 2010 PASZPORT WAŻNY DO 2013 ŚWIADECTWO MARYNARZA KSIĄŻECZKĘ ŻEGLARSKĄ [link widoczny dla zalogowanych]'' lub kom 660804660
Nie 19:53, 06 Gru 09
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Rybactwo Śródlądowe na UP we Wrocławiu Strona Główna » Dam pracę - oferty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin